Darmowy projekt systemu nawadniania z ofertą na materiał do samodzielnego montażu!

Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2

Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2
 • Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2
 • Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2
 • Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2
 • Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2
 • Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2
 • Dostępność:Magazyn centralny
 • Wysyłka w ciągu: 7 dni

6999,00

Sprawdź koszty dostawy

Przesyłki są realizowane firmą DPD
19 zł - przedpłata na konto (do 20 kg)*
23 zł - płatność za pobraniem (do 20 kg)*

* Zakresy wagowe dla przesyłek są określane przy pomocy "wagi gabarytowej" i są naliczane automatycznie dla każdego zamówienia w koszyku. Jest to stosunek właściwej wagi produktu do jego objętości, co oznacze że produkt pomimo swojej lekkiej wagi może finalnie uzyskać większą wagę gabarytową, z której zostanie wyliczony koszt dostawy. Jest to związane z dużą objętością lub nieregularnym kształtem zamawianego produktu.

Dodaj do ulubionych
i-Raty - raty onlinei-Leasing - leasing online

Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 pro 1000m2

Zapytaj o produkt

Pomoc techniczna

sklep@podlane.plNapisz do Nas
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (Opinii: 0)Dodaj opinię

Opis i specyfikacja

Cub Cadet XR5 1000 PRO – wydajność i zwrotność na najwyższym poziomie

Kompaktowe rozmiary w połączeniu z jedyną w swoim rodzaju specyfikacją techniczną czynią z robota koszącego XR 1000 wyjątkowo skuteczne rozwiązanie dla ogrodów o powierzchni do 1000m2. Zdumiewająca zwrotność oraz ponadprzeciętna wydajność robota gwarantują rezultaty nieosiągalne przy użyciu podobnych urządzeń w tej klasie.
Robomow XR5 1000 PRO charakteryzuje się szeregiem rozwiązań technologicznych gwarantujących sprawne i precyzyjne koszenie trawnika przy minimum nadzoru z naszej strony. Zautomatyzowany, sterowany z poziomu urządzenia mobilnego system urządzenia pozwala na zaprogramowanie kosiarki w sposób najlepiej dostosowany do naszego harmonogramu dnia. To jednak dopiero początek.
 

Zalety Cubcadet XR5 1000 PRO

 • Roboty koszące z serii XR odznaczają się rozwiązaniami technicznymi, które pozostawiają daleko w tyle podobne urządzenia innych producentów. Zaliczyć możemy do nich między innymi:
   
 • Konstrukcję noży koszących wykraczającą poza mechanizm urządzenia. W praktyce oznacza to, że nasz robot przytnie każdy fragment trawnika – łącznie z tymi, które dla standardowych kosiarek byłyby nieosiągalne ze względu na ich budowę. Poszerzenie ostrzy umożliwia XR5 1000 PRO pielęgnację trawnika z niespotykaną dotąd dokładnością.
   
 • Ruchome ostrza i głowica kosząca pozwalają kosiarce na dostosowanie wysokości koszenia do rzeczywistego ukształtowania terenu. Dzięki temu poradzi sobie ona nawet w trudnym i zróżnicowanym terenie, osiągając za każdym razem jednolitą wysokość koszonej trawy na całej rozciągłości ogrodu. W przypadku pozostałych robotów koszących mamy do dyspozycji tylko jedną wysokość koszenia, co w przypadku wielu trawników przyczynia się do powstawania widocznych gołym okiem nierówności koszonej powierzchni.
   
 • Obsługę wielu niezależnych stref ogrodu. Dzięki niej zaprogramujesz robota stosowanie do rzeczywistego ukształtowania swojej działki, wskazując obszary, które nie powinny podlegać koszeniu, takie jak kamienna ścieżka czy kostka brukowa. Obsługa nawet 6 zróżnicowanych stref pozwoli Ci na pełną automatyzację procesu koszenia nawet jeśli jesteś posiadaczem ogrodu o bardzo zróżnicowanej budowie.
   
 • Wyjątkowo cichą pracę urządzenia, nieprzekraczającą poziomu 60 dB.
   
 • System automatycznego czyszczenia oraz mulczowania sprawi, że Twój XR5 1000 PRO będzie wymagał minimalnych nakładów pracy jeśli chodzi o jego konserwację. Możesz zapomnieć o konieczności grabienia trawy po jej skoszeniu. System mulczujący rozdrobni ją na małe kawałki, pełniące dodatkowo funkcję nawozu dla Twojego ogrodu.
   
 • Swobodną pracę w terenie o nachyleniu nawet do 45%! Koła o podwyższonej przyczepności wyposażone w antypoślizgowy bieżnik zapewniają wyjątkową wydajność modelu XR5 1000 PRO nawet w najbardziej wymagającym terenie.
   
 • Usprawnione manewrowanie XR5 1000 PRO zapewnia płynną pracę urządzenia, przyczyniając się do znacznego wzrostu jego wydajności. Szybkość koszenia dzięki tej funkcji jest większa nawet o 10% w stosunku do konkurencyjnych automatów koszących.
   
 • Zabezpieczenie robota przy pomocy indywidualnego kodu PIN gwarantuje ochronę przed kradzieżą i nieautoryzowanym uruchomieniem urządzenia.
   

Sterowanie, odbywające się przy pomocy aplikacji mobilnej umożliwi Ci dokładne zaplanowanie pracy robota oraz nadzór nad procesem koszenia nawet kiedy przebywasz z dala od domu!


Gwarancja producenta

Cub Cadet udziela naszym klientom 3 letnią gwarancję na urządzenie. Po rejestracji otrzymujemy dodatkowy 1 rok i nic nas to nie kosztuje.
https://www.robomow.com/pl-PL/support/extendedwarrantyplus

Poniżej przedstawiamy wybrane informacje o Przedłużonej GwarancjiPLUS. Między innymi chroni Cię przed uszkodzeniami spowodowanymi wadliwym projektem, materiałami lub wykonaniem kwalifikujących się produktów. Podstawowym warunkiem jest aktywacja ExtendedWarrantyPLUS w ramach rejestracji produktu. Należy to zrobić nie później niż 3 miesiące od daty zakupu i jest ważne przez 4 lata od daty zakupu. Dokładne standardowe warunki gwarancji można znaleźć na stronie producenta. Oprócz tego ExtendedWarrantyPLUS może obejmować rozszerzone pokrycie zagrożeń, takich jak wandalizm i/lub kradzież, w zależności od kwalifikującego się urządzenia. Dokładny zakres ExtendedWarrantyPLUS można znaleźć na odpowiedniej stronie rejestracji.


Aplikacja Cub Cadet 3.0  dla robota z Modułem GSM

Cub Cadet App 3.0 to aplikacja na systemy operacyjne Android, iPhone, Windows ,iOS
Za pomocą programu jesteśmy w stanie samodzielnie wprowadzić  infromacje zarządzające wydajnoscią i poprawną pracą robota.
Robot posiada wbudowany moduł GSM, który odpowiada za wysyłanie powiadomień PUSH. Jest to przydatna fukcja pozwalająca kontrolować nieutoryzowane uruchamianie kosiarki. Dodtakowo znajdziemy funkcję, która informuje nas z wyprzedzeniem 5 minutowym, że robot będzie zaczynał pracę. Możemy wtedy skontrolować czy na ogrodzie nie pozostawiliśmy niebezpiecznych przedmiotów. Aplikacja jest w 100% darmowa, nie wymaga żadnych płatności. Moduł GSM do robotów koszących Cub Cadet umożliwia korzystanie ze zdalnych alarmów za pośrednictwem aplikacji Robomow App oraz korzystać z zdalnej obsługi serwisu:

Ostrzeżenie o zatrzymaniach koszenia z powodu przeszkód lub awarii, gdy kosiarka zatrzyma się podczas operacji i nie może dalej kosić wysyła komunikat bezpośrednio na urządzenie mobile.
Ostrzeżenie o nieuprawnionym podniesieniu robota czyli komunikatu o potencjalnej kradzieży wysyłane bezpośrednio na urządzenie mobile.
GSM umożliwia serwisowi analizę potencjalnych nieprawidłowości w automatycznym koszeniu, co umożliwia bardzo szybką dokładną analizę przyczyny awarii lub potencjalnego problemu.
 

Funkcje aplikacji

Ustawianie dni pracy oraz godzin
Zarządzanie trybem automatycznym pracy robota
Wydajność robota
Częstotliwość koszenia
Zarządzanie odległości od przewodu
Powierzchnia trawnika w m2
liczba stref
odległość do strefy
wysypy włączanie/wyłączanie
aktulane % koszenie
typ sygnału
alarm
nadanie PIN
włączanie alertów
funkcja turbo koszenie

 

Co wchodzi w skład zestawu Cub Cadet XR5 1000 PRO?

Wraz z robotem koszącym otrzymasz:

Stację dokującą, służącą do uzupełniania akumulatora urządzenia
15-metrowy przewód zasilający
Zestaw przyrządów do wymiany i konserwacji noży tnących
Zasilacz do stacji dokującej
2 wtyczki instalacyjne
Dodatkowe złączki do umieszczenia w przewodzie instalacyjnym
Szczegółową instrukcję obsługi urządzenia
Kartę gwarancyjną, zapewniającą serwis i opiekę techniczną nad robotem przez 3 lata od momentu jego zakupu.


Jak długo Robomow XR5 1000 PRO  jest w stanie pracować na jednym ładowaniu akumulatora?

Zainstalowany w urządzeniu akumulator o pojemności 2.9 Ah pozwala robotowi na 60 minut nieprzerwanej pracy. Po upływie tego czasu urządzenie wróci do stacji dokującej, po czym – w miarę konieczności – koszenie będzie mogło zostać wznowione.
 

Jakie środki ostrożności powinienem zachować przed uruchomieniem Robomow XR5 1000 PRO ?

Na czas koszenia należy upewnić się, że w ogrodzie nie znajdują się zwierzęta i dzieci. Zalecamy również kontrolę procesu koszenia przy użyciu aplikacji MyRobomow. Za każdym razem, kiedy kosiarka natrafi na jakiekolwiek trudności w swojej pracy, na Twoje urządzenie mobilne zostanie wysłane stosowne powiadomienie.
 

Czy Robomow XR5 1000 PRO wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych?

Ze względu na sprzyjającą procesowi automatycznego czyszczenia konstrukcję robota czynności związane z opieką nad urządzeniem ograniczają się do minimum. Nie ma tutaj mowy o oczyszczaniu kosiarki z trawy czy konieczności grabienia ogrodu  po każdorazowym zakończeniu koszenia. Jedynym zabiegiem, o jakim powinniśmy pamiętać jest regularna wymiana noży koszących. Fakt, że zostały one wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów sprawia, że czynność tę będziemy wykonywać nie częściej niż raz do roku – nawet w sytuacji, w której kosiarka napotka na swojej drodze na bardziej wymagające przeszkody, takie jak patyki czy szyszki.


Jak zamontować robota Cub Cadet XR5 1000 PRO ?

Jeżeli planujesz samodzielnie zainstalować robota koszącego, to koniecznie zapoznaj się z poniższym przewodnikiem montażu, w którym dowiesz się min. gdzie i jak zamontować bazę do robota oraz w jakiej odległości od krawędzi montować przewód sygnałowy:

Gwarancja oryginalności produktu- wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne i w całościi pochodzą od oficjalnych dystrybutorów danej marki w Polsce. Produkty są obięte standardowym okresem gwarancyjnynym zgodnym z polityką poszczególnych producentów

Zapraszamy do dodania opinii o Robot koszący Cub Cadet XR5 1000 PRO 1000m2

(5/5)

Wybierz swoją ulubioną markę

W celu usprawnienia korzystania z naszej strony stosujemy pliki cookie. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację naszych warunków stosowania plików cookie. Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej. (Więcej o ciasteczkach) Polityka prywatności

Zamknij