Darmowy projekt systemu nawadniania z ofertą na materiał do samodzielnego montażu!

Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2

Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2
 • Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2
 • Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2
 • Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2
 • Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2
 • Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2
 • Dostępność:Dostępny
 • Wysyłka w ciągu: 5 dni

5999,00

Sprawdź koszty dostawy

Przesyłki są realizowane firmą DPD
19 zł - przedpłata na konto (do 20 kg)*
23 zł - płatność za pobraniem (do 20 kg)*

* Zakresy wagowe dla przesyłek są określane przy pomocy "wagi gabarytowej" i są naliczane automatycznie dla każdego zamówienia w koszyku. Jest to stosunek właściwej wagi produktu do jego objętości, co oznacze że produkt pomimo swojej lekkiej wagi może finalnie uzyskać większą wagę gabarytową, z której zostanie wyliczony koszt dostawy. Jest to związane z dużą objętością lub nieregularnym kształtem zamawianego produktu.

Dodaj do ulubionych
i-Raty - raty onlinei-Leasing - leasing online
 • Nr produktu:22AKFAFB619
 • Producent:Robomow

Robot koszący do trawy Robomow RK 1000 model na 1000m2 trawnika

Zapytaj o produkt

Pomoc techniczna

sklep@podlane.plNapisz do Nas
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (Opinii: 0)Dodaj opinię

Opis i specyfikacja

 

Robot koszący Robomow 1000 z silnikiem bezszczotkowym. Jest to najbardziej efektywna kosiarka do automatycznego utrzymania trawnika o powierzchni do 1000m2. Niezależne ostrza tnące o łącznej szerokości 21cm pozwalają na znacznie szybsze koszenie trawnika o podobnych gabarytach niż w przypadku konkurencyjnych robotów koszących. Unikalny system koszenia krawędzi oraz przesunięte ostrza poza obrys kół zapewniają perfekcyjne koszenie 100% trawnika aż do samych krawędzi. Specjalnie zaprojektowane koła wyposażone w wysokie kolce sprawiają, że robot jest niewzykle stabilny nawet przy wzniesieniach do 45%.

Nowa, innowacyjna płyta podłogowa robota Robomow RK 2021 pozwoliła na montaż ruchomej głowicy tnącej, która zapewnia perfekcyjne cięcie nawet w przypadku gdy trawnik jest nierówny. Producent zmienił również system tnący na mniejsze, niezależne noże, które radzą sobie nawet z małymi gałązkami i szyszkami na trawnikach a dzięki zwiększonej pojemności akumulatorów model RK pracuje szybko i bez żadnych przerw nawet do 120 minut. Robot został dodatkowo wyposażony w bardzo czytelny i kolorowy  wyświetlacz LCD: 4,3 cala. Dzięki niemu użytkownik może w każdym momencie zmienić harmonogram pracy na co pozwala intuicyjnie wykonany układ ikon wyświetlacza. Czas pracy robota koszącego Robomow powinien być dopasowany do harmonogramu pracy i funkjonowania użytkpowników. Najlepiej gdy jest ustawiony w wieczornych godzinach gdy nikogo nie ma na trawniku i nikt nie przeszkadza robotowi pracowaćc w spokoju. W tym wypadku z pomocą przychodzi jego niezwykle cicha praca praca (poniżej 60 dB).

 

Robot koszący automatycznie opuszcza stację dokującą w określone dni, kosi trawnik i wraca do bazy na ładowanie akumulatorów, by następnie z powrotem wrócić do pracy. Robomow tnie trawę na małe drobiny, które nie wymagają zbierania z powierzchni trawnika. Mulcz rozkłada się, stając się naturalnym źródłem wody i minerałów dla trawnika.

Zakres pracy kosiarki wyznacza się montując przewód obwodowy wzdłuż krawędzi trawnika, wyznaczając kosiarce wirtualny mur. Możliwość koszenia wielu stref pozwala na niezależny dojazd do różnych zakamarków Twojego ogrodu (połączonych ścieżką lub pasem trawy). Podczas pracy robot porusza się losowo co zapewnia idealne cięcie i pełne pokrycie koszonego trawnika. Zmienny ruch zapobiega również ugniataniu i rozjeżdżaniu trawnika. Specjalnie zaprojektowane ostrza i ruchoma głowica kosząca dopasowująca się do kształtu trawnika pozwalają na wysoką jakość koszenia nawet w przypadku nierównych i zróżnicowanych ogrodów.

 

Aplikacja Robomow App:

 • zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę kosiarki Robomow oraz udostępnia więcej opcji i funkcji menu, które nie są dostępne z poziomu panelu sterowania. Dostepna na systemu
 • Robomow App 3.0
 • Aplikacja do sterowania pracą robota
 • Ustawianie dni pracy oraz godzin
 • Zarządzanie trybem automatycznym pracy robota
 • Wydajność robota
 • Zarządzanie czujnikami,odległości od przewodu, powierzchnią trawnika , stref , podstref, wysp, odległością od bazy poszczególnych stref
 • Aplikacja pozwala sprawdzanie jaki areał został skoszony oraz ile czasu jest potrzebne do całkowitego skoszenia trawy
 • Ustawanie typu sygnału (np. gdy obok pracuje drugi robot i ma ten sam sygnał)
 • Uaktywnienie kodu pin
 • Ustawienie alarmu gdy robot np.  zostanie podniesiony

Zalety Robomow RK1000

 • Roboty koszące z serii RK odznaczają się rozwiązaniami technicznymi, które pozostawiają daleko w tyle podobne urządzenia innych producentów. Zaliczyć możemy do nich między innymi:
 • Konstrukcję noży koszących wykraczającą poza mechanizm urządzenia. W praktyce oznacza to, że nasz robot przytnie każdy fragment trawnika – łącznie z tymi, które dla standardowych kosiarek byłyby nieosiągalne ze względu na ich budowę. Poszerzenie ostrzy umożliwia RK1000 pielęgnację trawnika z niespotykaną dotąd dokładnością.
 • Ruchome ostrza i głowica kosząca pozwalają kosiarce na dostosowanie wysokości koszenia do rzeczywistego ukształtowania terenu. Dzięki temu poradzi sobie ona nawet w trudnym i zróżnicowanym terenie, osiągając za każdym razem jednolitą wysokość koszonej trawy na całej rozciągłości ogrodu. W przypadku pozostałych robotów koszących mamy do dyspozycji tylko jedną wysokość koszenia, co w przypadku wielu trawników przyczynia się do powstawania widocznych gołym okiem nierówności koszonej powierzchni.
 • Obsługę wielu niezależnych stref ogrodu. Dzięki niej zaprogramujesz robota stosowanie do rzeczywistego ukształtowania swojej działki, wskazując obszary, które nie powinny podlegać koszeniu, takie jak kamienna ścieżka czy kostka brukowa. Obsługa nawet 6 zróżnicowanych stref pozwoli Ci na pełną automatyzację procesu koszenia nawet jeśli jesteś posiadaczem ogrodu o bardzo zróżnicowanej budowie.
 • Wyjątkowo cichą pracę urządzenia, nieprzekraczającą poziomu 60 dB.
 • System automatycznego czyszczenia oraz mulczowania sprawi, że Twój RK1000 będzie wymagał minimalnych nakładów pracy jeśli chodzi o jego konserwację. Możesz zapomnieć o konieczności grabienia trawy po jej skoszeniu. System mulczujący rozdrobni ją na małe kawałki, pełniące dodatkowo funkcję nawozu dla Twojego ogrodu.
 • Swobodną pracę w terenie o nachyleniu nawet do 45%! Koła o podwyższonej przyczepności wyposażone w antypoślizgowy bieżnik zapewniają wyjątkową wydajność modelu RK1000 nawet w najbardziej wymagającym terenie.
 • Usprawnione manewrowanie RK1000 zapewnia płynną pracę urządzenia, przyczyniając się do znacznego wzrostu jego wydajności. Szybkość koszenia dzięki tej funkcji jest większa nawet o 10% w stosunku do konkurencyjnych automatów koszących.
 • Zabezpieczenie robota przy pomocy indywidualnego kodu PIN gwarantuje ochronę przed kradzieżą i nieautoryzowanym uruchomieniem urządzenia.
 • Sterowanie, odbywające się przy pomocy aplikacji mobilnej umożliwi Ci dokładne zaplanowanie pracy robota oraz nadzór nad procesem koszenia nawet kiedy przebywasz z dala od domu!

 

Bezpieczeństwo dla domowników

Robot w momencie natknięcia się na przeszkodę momentalnie wyłącza ostrza obraca się i jedzie w innym kierunku, tak aby zminimalizować kolejne napotkanie przeszkody. Maszyna posiada szereg czujników które wykrywają obciązenie, przeszkody.

 

 

Katalog, roboty koszące Robomow:

PrzeznaczenieDo średnich trawników o umiarkowanie skomplikowanej strukturze., Do trawników o małej powierzchni z prostą strukturą.
Rodzaj ostrzaTarcza obrotowa z ostrzami, wychylna w 4 strony
Napęd tarczy tnącejSilnik bezszczotkowy
Wysokość cięcia20 - 80 mm, regulowana
Rekomendowana powierzchnia koszenia800 m2
Max. powierzchnia koszenia1000 m2 ±20%, 1200 m2
Standardowy czas pracyOk. 1 godz.
Standardowy czas ładowania50 - 70 min
Czas zatrzymania tarczy<2 s
Czujnik podnoszeniaTak
Czujnik nachyleniaTak
Czujnik deszczuNie. Wysoka technologia pozwala na pracękosiarki podczas deszczu
Układ napędowy2 silniki bezszczotkowe
Koła jezdne3 koła: Dwa duże- jezdne, jedno małe, naprowadzające
Maks. kąt nachylenia stoku45 %
Liczba obsługiwanych stref1 strefa główna, 4 podstrefy, 2 oddzielne strefy, 4 strefy
Poziom hałasu58 dB(A)
Szerokość koszenia22 cm
Długość przewodu zasilającego15 m
Wąskie przejściamin. 60 cm (między przewodami)
Czujnik kolizjiTak
BluetoothWbudowany
Funkcje pracyMulczowanie
Materiał wykonaniaObudowa z plastiku
Zużycie energii7 kWh na miesiąc
Prędkość obrotowa noży2300 obr./min
WyświetlaczLCD z menu programów
Gwarancja3 lata + 1 rok po rejestracji na stronie producenta
Moduł GSMOpcjonalnie
Programowanie koszeniaPrzy pomocy wyświetlacza LCD, Mobilna aplikacja
ZabezpieczenieKod PIN, Alarm
Dodatkowe informacjepraca podczas deszczu, obsługa skomplikowanych ogrodów, obsługa wąśkcih przejść
Dokaszanie krawędziTak
RoboHomebrak w zestawie , opcjonalnie
Łączność i komunikacjaRobomow App 2.00
Aplikacja internetowa (MyRobomow)jest
Aktywacja głosowa (Alexa)jest
Strefy oddzielne4
Przewód obwodowy (m)150 m
Szpilki montażowe100 szt
Funkcja obsługiwania wąskich przejśćTak
Czujnik bezpieczeństwa w uchwycieTak
Zabezpieczenie przed kradzieżąTak
Sterowanie za pomocą aplikacji SmartDo bezpłatnego pobrania, bez opłat abonamentowych, działa na smartfonach, tebletach i z poziomu przeglądarki internetowej
Zabezpieczenie kodem PINTak

Powierzchnia trawnika: 1000m2
Silnik koszący: bezszczotkowy
Gwarancja: 3 lata
Szerokość koszenia: 21 cm
Wysokość koszenia: 20-100 mm
Wyświetlacz LCD: 4,3 cala
Czas pracy: 60 min
Nachylenie: 45%
Poziom hałasu: poniżej 60 db
Wymiary: 73.5 x 66 x 31 cm
Waga: 10 kg

Robomow App 3.0

Aplikacja do sterowania pracą robota

Ustawianie dni pracy oraz godzin

Zarządzanie trybem automatycznym pracy robota

Wydajność robota

Zarządzanie; odległości od przewodu, powierzchnią trawnika , stref , podstref, wysp, odległością od bazy poszczególnych stref

Aplikacja pozwala sprawdzanie jaki areał został skoszony oraz ile czasu jest potrzebne do całkowitego skoszenia trawy

Ustawanie typu sygnału (np. gdy obok pracuje drugi robot i ma ten sam sygnał)

Uaktywnienie kodu pin

Ustawienie alarmu gdy robot np.  zostanie podniesiony

Zapraszamy do dodania opinii o Robot koszący Robomow RK 1000 trawnik 1000m2

(5/5)

Wybierz swoją ulubioną markę

W celu usprawnienia korzystania z naszej strony stosujemy pliki cookie. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację naszych warunków stosowania plików cookie. Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej. (Więcej o ciasteczkach) Polityka prywatności

Zamknij