jak-dobrac-pompe-do-zraszaczy-ogrodowych
Artykuly

Jak dobrać pompę do zraszaczy ogrodowych?

Życie warto sobie ułatwiać – zwłaszcza w XXI wieku, kiedy mamy do dyspozycji szeroką gamę nowoczesnych możliwości. Udowodnimy Ci, że dbanie o ogród nigdy wcześniej nie było tak łatwe i przyjemne. Wpływ na to mają ergonomiczne urządzenia, z których korzystanie zapewnia ogromną wygodę. Ten artykuł pomoże Ci zdecydować, jaką pompę do zraszaczy ogrodowych warto kupić, i dlaczego. Zostań więc z nami! Spędź miło i pożytecznie czas, czytając ten artykuł.

Dopasuj do siebie poszczególne parametry pomp i studni

Zwróć uwagę, że nie zawsze mocniej, więcej czy wyżej znaczy lepiej. Pompę do zraszaczy ogrodowych trzeba dobierać przede wszystkim w odniesieniu do poszczególnych elementów całego układu. Przykład? Wydajność sprzętu w porównaniu do wydajności źródła. Pamiętaj, że mało sensownym ruchem jest zakup pompy pobierającej więcej cieczy na minutę od gwarantowanych możliwości Twojej studni.

Co więcej, to bardzo niebezpieczne, ponieważ grozi wystąpieniem tak zwanego suchobiegu. Polega on na pracy pompy bez udziału wody, co w konsekwencji prowadzi do poważnych, często nieodwracalnych uszkodzeń urządzenia.

Nie zapomnij też o przeanalizowaniu innych istotnych parametrów. Przede wszystkim należy wyróżnić:

  • maksymalną wysokość podnoszenia,
  • wymiary urządzenia,
  • maksymalną głębokość zanurzenia.

Pojedyncza pompa do zraszaczy ogrodowych czy pełen zestaw?

Ludzka natura została tak stworzona, że człowiek uwielbia poszukiwać różnych okazji. To szczególnie często spotykane zjawisko podczas robienia zakupów. Gigantyczną popularnością cieszą się pakiety produktów. My również oferujemy wyjątkowe kompozycje – zestawy pompowe.

Oczywiście już nazwa naprowadza na najważniejszy element, który się w nich znajduje. Mowa tu oczywiście o pompie. Niemniej istotne znaczenie ma także pojemny zbiornik przeponowy. To jednak nie wszystko! Zazwyczaj standardowe zestawy składają się również z:

  • włącznika ciśnieniowego,
  • przewodu antywibracyjnego,
  • manometru do pomiaru ciśnienia.

Jeżeli pojedyncza pompa do zraszaczy ogrodowych Cię nie satysfakcjonuje i wolisz wyposażyć się we wszystkie wyżej wymienione urządzenia, bez zastanowienia wybierz zestaw hydroforowy. Jest on przeznaczony do pompowania wody zimnej i czystej. To doskonałe rozwiązanie do ogrodów, działek i różnego rodzaju gospodarstw.

Specyfikacje każdego z dostępnych u nas zestawów zamieściliśmy na stronie internetowej. Kliknij interesujący Cię model, a poznasz pełną specyfikację produktu. Do wyboru masz modele o różnych pojemnościach zbiorników. Tu znajdziesz zestawy hydroforowe >24 l.

Może cię zainteresować: Jak wybrać pompę do podlewania ogrodu ze studni?

Pompy zanurzeniowo-ciśnieniowe idealne do prac ogrodowych

Skoro analizujemy, jaka pompa do zraszaczy ogrodowych jest najlepsza, nie możemy pominąć kategorii urządzeń o nazwie zanurzeniowo-ciśnieniowe. Zamieściliśmy w niej sprzęty do użytkowania w całym ogrodzie. Dzięki możliwości pobierania wody z dużych głębokości zaopatrzą nawet największe tereny. Ponadto w wielu pompach zamontowano nowoczesne zabezpieczenia. Stanowią one blokadę przed pracą pompy na sucho, czyli bez użycia cieczy. Dodatkowo producenci zadbali o filtry do zanieczyszczeń, które odpowiadają za wysoką jakość wody.

Sprawdź przewidywaną żywotność pompy do zraszaczy ogrodowych

Podczas kupowania sprzętu zawsze towarzyszy nadzieja, że za kilka miesięcy nie będzie trzeba ponownie wydawać pieniędzy na ten sam cel. Recepta na urzeczywistnienie tego scenariusza jest prosta – wybór wysokojakościowych urządzeń. Pompy hydroforowe znajdujące się w naszym sklepie internetowym cechuje bezawaryjność – nie przez kilka miesięcy, a znacznie, znacznie dłużej. Wszystko dzięki użyciu perfekcyjnych komponentów oraz wyjątkowej staranności firm podczas procesu produkcji.

Co więcej, wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia objęte są tradycyjnym okresem gwarancyjnym. Każda, nawet najmniejsza część naszych pomp jest w stu procentach oryginalna. Fakt ten znacznie spowalnia eksploatację poszczególnych elementów, wskutek czego urządzenia są w stanie pracować bez żadnych zakłóceń kilka, a nawet kilkanaście lat.

Jaka pompa do zraszaczy ogrodowych? Pozostałe rady

Nie da się ukryć, że rozważając, jaka pompa do zraszaczy ogrodowych jest najlepsza, istotnym czynnikiem jest cena. Nie zawsze najdroższy produkt oznacza najwyższą jakość. Przede wszystkim jednak mowa tu o doborze optymalnego urządzenia do pracy w Twoim ogrodzie. Wprawdzie już nasze powyższe rady powinny znacznie pomóc Ci w podjęciu słusznej decyzji, jednakże zakup pompy do zraszaczy ogrodowych nie jest tak łatwy, jak może się wydawać.

Z tego względu oferujemy pełną pomoc techniczną. Po pierwsze, możesz skorzystać ze specjalnego formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Wystarczy tylko podać podstawowe dane, takie jak telefon lub e-mail, wpisać temat zapytania i opisać nurtującą Cię wątpliwość.

Jeżeli natomiast wolisz rozmowę na żywo, zachęcamy do skorzystania ze specjalnej pomocy technicznej. Zadzwoń pod numer telefonu 793 460 553. Nasi konsultanci są dostępni w godzinach 8:00-16:30 i z pełnym zaangażowaniem odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Przeczytaj także: Jak wybrać pompę do deszczówki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *