Zaloguj się
Twoje konto
zamknij
605460553

Robot koszący AUTOMOWER® 305 HUSQVARNA 600m2

Robot koszący AUTOMOWER® 305 HUSQVARNA 600m2Robot koszący AUTOMOWER® 305 HUSQVARNA 600m2Robot koszący AUTOMOWER® 305 HUSQVARNA 600m2
  • Robot koszący AUTOMOWER® 305 HUSQVARNA 600m2
  • Robot koszący AUTOMOWER® 305 HUSQVARNA 600m2
  • Robot koszący AUTOMOWER® 305 HUSQVARNA 600m2
  • Dostępność:W magazynie
  • Wysyłka w ciągu: 10 dni

4600,004900,00 zł

Sprawdź koszty dostawy

Dostawa produktów drobnicowych o kształtach regularnych:

Przedpłata do 30 kg - 19 zł

Pobranie do 30 kg - 23 zł

Dostawa produktów gabarytowych o kształtach nieregularnych:

Watość paczki gabarytowej jest wyceniana indywidualnie w koszyku klienta. Koszt dostawy paczki gabarytowej jest wynikową wagi produktu oraz jego rozmiaru i kształtu.

Koszt 38 - 160 zł

 

Dodaj do ulubionych
Raty PayU
  • Nr produktu:34740

Robot koszący HUSQVARNA AUTOMOWER® 305 na trawnik 600 m² ±20%

Zapytaj o produkt

Pomoc techniczna

605460553783782237
Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (Opinii: 0)Dodaj opinię

Opis i specyfikacja

Koszenie trawnika to jedna z tych czynności, za którymi większość z nas, delikatnie rzecz ujmując, raczej nie przepada. Wykwalifikowane roboty koszące sprawiają jednak, że zajęcie to z biegiem czasu staje się dla nas coraz bardziej przystępne – choć jak dotąd większość z nich nie była wolna od pewnych fabrycznych ograniczeń.

Co tymczasem przygotowała dla nas firma Husqvarna? Kosiarka, którą Państwu prezentujemy nie jest typem urządzeń z gatunku tych, do których zdążyliśmy przywyknąć. Jest ona w stanie nie tylko zapewnić nam wsparcie w procesie koszenia trawnika – ale może nas w tej czynności całkowicie zastąpić, wykonując ją niejednokrotnie znacznie precyzyjniej niż sami bylibyśmy w stanie to zrobić. Jak to się dzieje?

Poznaj całkiem nowy standard
Jeżeli chciałbyś mieć więcej czasu na to, co naprawdę ma znaczenie – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Automatyczna kosiarka Husqvarna zadba za Ciebie o codzienne koszenie trawnika i pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilka godzin czasu już na przestrzeni jednego tygodnia. Automower w inteligentny sposób zaopiekuje się Twoim trawnikiem i sprawi, że cały proces jego koszenia będzie się sprowadzał do krótkiej konfiguracji wstępnej. Robot Husqvarna dopasowuje tryb swojej pracy do takich zmiennych jak przeszkody na trajektorii jego ruchu czy nawet tempo wzrostu poszczególnych fragmentów Twojego trawnika!

Inteligentne rozwiązanie na każdą kieszeń
Automower Husqvarna
to najlepszy sposób na zaoszczędzenie sobie mnóstwa pracy oraz zdobycie cennego czasu. Robot Husqvarna zaprojektowany został w kilku wersjach, dopasowanych do gabarytów i warunków geologicznych naszego ogrodu, takich jak choćby nachylenie jego zboczy. Z tego też powodu cena urządzenia w jego podstawowej wersji jest na tyle atrakcyjna, że każdy właściciel przydomowego ogródka będzie mógł wejść w jego posiadanie bez odczucia znacznej różnicy w budżecie.

Prostota i funkcjonalność
Husqvarna Automower
to kosiarka, która trybem swojej pracy dopasowuje się do indywidualnych warunków, panujących w naszym ogrodzie. Dołączona do niego instrukcja pozwoli nam w prosty sposób skonfigurować urządzenie tak, żeby jak najlepiej spełniało ono swoje zadanie. Zapoznaj się ze wszystkimi jego możliwościami, a przekonasz się, że robot koszący okaże się niezastąpioną pomocą w Twoim ogrodzie.

Sposób działania
Cechą wyróżniającą Automower Husqvarna jest unikalny system inteligentnego przemieszczania się robota. Porusza się on samodzielnie po wyznaczonym przez nas polu, ograniczanym za pomocą przewodu indukcyjnego. Trajektoria jego ruchu nieustannie się zmienia, co uniemożliwia wystąpienie nierówności na trawniku. Dzięki temu będzie on zawsze perfekcyjnie skoszony, a kosiarka nie pozostawi po sobie śladów jazdy po tym samym szlaku, co często mogło mieć miejsce w przypadku podobnych urządzeń tego typu.

To jednak nie wszystko! Robot dzięki systemowi specjalnych czujników wykrywa także fragmenty trawnika rosnące szybciej od pozostałych. Dzięki temu w miejscach szczególnie bujnego wzrostu wchodzi w tryb koszenia spiralnego, szybko i sprawnie wyrównując tym samym różnice w poziomie wysokości trawnika.

Zastosowana w robocie koszącym technologia Husqvarna pozwala mu nawet na pracę podczas deszczu, dzięki czemu możemy liczyć na nasze urządzenie niezależnie od warunków zewnętrznych. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu czujnikowi kolizji robot jest w stanie wyczuć leżące na ziemi przedmioty i w oparciu o ich położenie zmienić trajektorię swojego ruchu.

Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich ciekawskich pociech w trakcie pracy robota Automower. Posiada on czujniki podnoszenia i przewrócenia, wyłączające urządzenie natychmiast kiedy zostanie ono oderwane od ziemi lub jego praca zostanie zakłócona w jakikolwiek sposób.

Tryb pracy robota możemy dowolnie konfigurować w zależności od rodzaju naszego trawnika, jednak zasadniczo powinien on pracować codziennie – dzięki temu będziemy mogli zawsze utrzymać nasz trawnik w doskonałym stanie. Ponadto taki system pracy jeszcze bardziej ograniczy ilość podejmowanych przez nas podczas koszenia czynności, eliminując konieczność zbierania pokosu.

Zalety stosowania robota koszącego Automower:
- Komfort:
urządzenie wykonuje za nas cały proces koszenia trawnika
- Większa ilość czasu wolnego: robot nie wymaga żadnego nadzoru z naszej strony
- Perfekcyjnie zadbany trawnik: niezależnie od warunków zewnętrznych – Automower jest w stanie pracować nawet w czasie deszczu, zapewniając nam doskonale skoszony trawnik każdego dnia.
- Pełen automatyzm: korzystając z urządzenia regularnie nie musimy robić niczego ponad uruchomienie jego mechanizmu. Pracująca codziennie kosiarka ścina kilkumilimetrowe kawałki trawy, które rozkładają się w ciągu doby i dodatkowo nawożą trawnik.
- Trawnik piękny jak nigdy dotąd: oprócz procesu naturalnego nawożenia, regularne koszenie trawnika zapewnia nam jego zagęszczenie oraz całkowicie uniemożliwia pojawienie się chwastów.
- Zdalna kontrola: Automower wyposażony jest w łączność komórkową, pozwalającą nam na kontrolowanie jego pracy z dowolnego miejsca.

Najważniejsze funkcje:
- Automower®
Connect@HOME pozwala nam na sterowanie robotem za pośrednictwem wbudowanego modułu bluetooth
- Automower® Connect@ – łączność Wi-Fi, dzięki której możemy nadzorować pracę urządzenia nawet na bardzo duże odległości. Korzystając z przygotowanej przez Husqvarna aplikacji na urządzenia mobilne możemy z dowolnego miejsca na świecie ustalić harmonogram pracy robota koszącego oraz poznać jego parametry techniczne, takie jak aktualny poziom naładowania baterii. Dzięki niej dowiemy się także o wszelkich trudnościach, które nasza kosiarka napotka w trakcie pracy – o każdej sytuacji, w której utraci ona kontakt z podłożem zostaniemy poinformowani stosownym powiadomieniem.
- Automower® Connect@GPStryb, umożliwiający nam kontrolę zdalną kosiarki za pośrednictwem modułu GPS. Stworzy on mapę naszego ogrodu, określając tym samym obszar działania urządzenia.

Łatwa konwserwacja
- Czyszczenie robota koszącego Automower jest tak samo proste jak jego użytkowanie. Wystarczy przepłukać zewnętrzną część kosiarki oraz jej mechanizm za pomocą węża ogrodowego. Dołączone do zestawu narzędzia konserwacyjne umożliwią nam łatwe zdjęcie pokrywy, co dodatkowo ułatwi nam proces czyszczenia. To jeden z nielicznych modeli tego typu urządzeń na rynku, które bez żadnych obaw możemy czyścić wodą pod ciśnieniem.
- Stacja ładująca robota może być umiejscowiona w dowolnym miejscu naszego ogrodu – zarówno na przestrzeni trawnika, jak i poza jego obrysem. Dzięki temu instalacja modułu jest znacznie prostsza, a dokowanie urządzenia może przebiegać za każdym razem bez żadnych przeszkód.
- Kosiarka każdorazowo dostosowuje tryb swojej pracy do warunków panujących w naszym ogrodzie, docierając nawet do jego trudno dostępnych zakamarków. Automower samodzielnie odnajdzie najbardziej optymalne przejście i zmieni kąt koszenia trudno dostępnych obszarów tak, żeby nasz trawnik był perfekcyjnie skoszony na całej jego długości.
Robot koszący Husqvarna doskonale poradzi sobie również z wszelkiego rodzaju pochyłościami i nierównościami terenu. Urządzenie jest w stanie pracować bez najmniejszych zakłóceń nawet na 40% pochyłościach.

Montaż robota koszącego
Proces instalacji robota koszącego ogranicza się do odpowiedniego rozplanowania rozłożenia przewodów i zainstalowania ich w możliwie najbardziej dyskretny sposób. Zalecamy przy tym skorzystanie z pomocy fachowców – samodzielna instalacja może znacząco wydłużyć proces zasklepiania się trawnika lub całkowicie uniemożliwić jego przebieg. Przystosowując ogród do rozpoczęcia w nim prac robota koszącego wykonujemy następujące czynności:

- Rozprowadzamy przewód sygnałowy kosiarki wokół ogrodu. Następnie montujemy go przy pomocy specjalnej maszyny, wkopując przewód na 5 cm poniżej linii trawnika. Istnieje również możliwość przybicia kabla do powierzchni ziemi – przy tej metodzie przewód staje się niewidoczny już po miesiącu wzrostu trawnika.
- Robot Husqvarna posiada również kabel powrotny, montowany zazwyczaj poprzez środkową część ogrodu. Przewód pomaga kosiarce wrócić do stacji ładującej, kiedy poziom naładowania jej baterii zbliża się do ustalonej w systemie wartości. Dzięki temu możemy mieć zawsze pewność, że nasz robot będzie wykonywał swoją pracę w sposób automatyczny i niezawodny, dbając również o zapewnienie stałego poziomu naładowania akumulatora. Pozwala to uniknąć często spotykanych w przypadku urządzeń innych producentów kłopotliwych sytuacji, w których kosiarka po przedwczesnym rozładowaniu baterii pozostawała w losowym miejscu na trawniku.

Po rozprowadzeniu przewodów i odpowiednim ulokowaniu stacji ładującej prace instalacyjne można uznać za zakończone. Wszystkimi funkcjami robota można w dalszej kolejności sterować z poziomu smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Aplikacja umożliwia także na dowolne zaprogramowanie trybu działania kosiarki na przestrzeni poszczególnych dni tygodnia.

Wydajność robocza

600 m² ±20%

System koszenia

3 obracające się ostrza

Szerokość koszenia

22 cm

Wysokość koszenia, min.-maks.

20-50 mm

Wymiary produktu, dł. x szer. x wys.

57x43x25 cm

System ładowania

Automatyczny

Maksymalne nachylenie w obszarze roboczym

22 °

Klawiatura

19 klawiszy

Wyświetlacz

Wyświetlacz LCD

Zegar

Tak

Alarm

Średni

Kod PIN

Tak

Blokada instalacji

Tak

Blokada ustawień

Tak

GPS Theft tracking

Nie

Czujnik podnoszenia

Tak

Czujnik przechylenia

Tak

Czujnik ultradźwiękowy

Nie

Rodzaj uchwytu

Wbudowany

Bieżniki kół

Średnie

Dodatkowe noże

3 szt

Przewód ograniczający

0 m

Szpilki

0 szt

Zapraszamy do dodania opinii o Robot koszący AUTOMOWER® 305 HUSQVARNA 600m2

(5/5)

Wybierz swoją ulubioną markę

W celu usprawnienia korzystania z naszej strony stosujemy pliki cookie. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację naszych warunków stosowania plików cookie. Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej. (Więcej o ciasteczkach) Polityka prywatności

Zamknij